Op zaterdag 26 september kon Emmi al een activiteit van haar bucket list afstrepen; een bezoek aan de Arena om Ajax tegen Groningen te zien voetballen.
Met zitplaatsen vlak achter de duck-out van Frank de Boer en zijn spelers was het een aangenaam verblijf in de Arena. In de business lounge heeft ze veel bekende voetballers kunnen zien maar het hoogtepunt van de dag was toch wel een foto aan de muur van haar idool Jari Litmanen. Net als Emmi afkomstig uit Finland.
Emmi zal met enige regelmaat te gast zijn bij onze club en daar ook presentaties over haar verblijf in Nederland geven.

Eind augustus heette Rotary Lelystad een nieuwe jaarstudent welkom. Op Schiphol was het een warm ontvangst voor Emmi uit Finland. Veel tijd om te bij te komen was er echter niet voor Emmi want gelijk de volgende dag startte in Meppel al de Dutch Orientation Course (DOC): een cursus Nederlands met introductie in onze gebruiken voor alle net uit de wereld aangekomen Rotary jaarstudenten.
Emmi gaat inmiddels alweer bijna twee maanden naar school in Lelystad en heeft zichzelf de Nederlandse taal al goed eigen gemaakt!