Op 25 januari ontvingen de rotarians El Ghali Cherrat en Andries Greiner een Paul Harris Fellow uit handen van voorzitter Harm Nienhuis.

Een Paul Harris Fellow (PHF) is iemand die vanwege zijn/haar verdiensten beloond wordt met deze eretitel.
De Paul Harris Fellow is een hoge onderscheiding, vernoemd naar de oprichter van Rotary. De onderscheiding wordt toegekend aan personen die zich belangeloos verdienstelijk hebben gemaakt voor Rotary en/of de gemeenschap.

El Ghali is sinds jaar en dag de secretaris van Rotary Club Lelystad. Zonder zijn tomeloze inzet zou onze club niet fungeren.

Andries Greiner heeft gedurende zijn lidmaatschap al vele nieuwe Rotarians aangebracht. Hij zet zich breed in voor de club en houdt jaarlijks een onvergetelijke blik op de ontwikkelingen in de wereld en de plaats van Rotary in onze maatschappij.